onavie.sk | Lifestylový online magazín

 


na minútku s...Tamarou

Napísal(a) 

Vychutnajte si ráno s Brunchom! Doprajte si kvalitné raňajky, kdekoľvek si len zažiadate – či je to Vaša posteľ, do práce....Čo sa za tým skrýva? „Kult Brunchu je miesto, ktoré združuje ľudí milujúcich raňajky, ľudí ktorí si vychutnávajú dobré jedlo v dopoludňajších hodinách. Bruncher je človek, ktorý holduje Brunchom a rád si vychutnáva dobré jedlo v dopoludňajších hodinách (za čo sa mu odvďačí aj jeho telo). Tak teda „po lopate“: BReakfast (raňajky) a lUNCH (obed) = BRUNCH!“ (www.bruncher.sk). Prečítajte si o jeho zakladateľke... na minútku s Tamarou.

 

 Tamara Osaďanová  - http://www.bruncher.sk/, https://www.facebook.com/bruncher.sk

 

 Ako vznikol príbeh Brunchera? Kedy?

Príbeh BRUNCHERa sa začal v jedno unavené ráno mojej materskej “dovolenky” (zhruba pred rokom a pol), kedy ma môj syn vytiahol z postele, intenzívne sa dožadujúc svojich raňajok. Pri chystaní jedla pre celú rodinu som vyjadrila rozhorčenie nad tým, prečo MNE nikdy nikto raňajky nepripraví?! Nakoľko mám chápavého manžela (áno, aj takí ešte existujú, aspoň občas :)), ďalšie ráno si privstal a priniesol mi voňajúce raňajky rovno do postele. Čo Vám budem hovoriť, bolo to na nezaplatenie! Atmosféra takéhoto rána nám učarovala, a tak sme začali uvažovať nad tým, ako docieliť, aby nemusel vstať z postele ani jeden z nás - veď to poznáte, sú rána, kedy by ste dali čokoľvek, aby Vám niekto priniesol raňajky. Pri pohľade na naše 2-ročné dieťa sme pochopili, že tu si ešte chvíľu počkáme (ak sa vôbec dočkáme), tak sme skúsili hľadať podobnú službu na internete, no zistili sme, že márne.

A tu vznikol nápad, ktorý sa postupne rozvíjal. Chceli sme priniesť iným možnosť vychutnať si ráno či doobedie bez stresu, naháňania sa či pocitu prázdneho žalúdka. Nebola to len myšlienka obyčajnej donášky, ale možnosť, ako Vám dopriať pocit výnimočnosti doručením raňajok / brunchu do postele alebo do práce, či obdarovať Vášho blízkeho milým a chutným prekvapením ako vo filme...

 

 

 Kde bývate?

Bývam so svojou rodinou v Bratislave

 

 

KTO?

 

Tri slová čo Vás vystihujú :)

Radosť, húževnatosť, spoľahlivosť

 

Aké máte ciele (osobné príp. aj pracovné)?

Rada by som v budúcnosti trávila čo najviac času so svojou rodinou (vo vysnívanom domčeku) a popritom mala úspešnú firmu, ktorá by prinášala ľuďom radosť a podporila zdravý životný štýl.

 

Máte životný vzor?

Mám pár ľudí vo svojom okolí, ktorí ma inšpirujú v rôznych oblastiach byť lepšou...

 

 

Zatiaľ nesplnený sen..

Rodinný dom s veľkou záhradou, ktorý by bol vždy otvorený pre návštevy a priateľov, úspešná zabehnutá firma, na oboch sa snažím intenzívne pracovať.

 

Riadite sa v svojom živote konkrétnym krédom?

Neviem, či je to krédo, ale snažím sa ísť podľa toho - Ako sa k životu postavíš, taký ho budeš mať...

 

Kto (príp. čo) Vám robí najväčšiu radosť?

Môj 3-ročný syn

 

 

 

ČO?

 

Čo (aký impulz) bol ten moment, keď ste si povedali „idem do toho“?

„Nakopol“ ma môj manžel. povedali sme si, kedy to skúsiť, keď nie teraz? Neradi by sme na sklonku života mysleli na to, že sme si život mohli zariadiť aj inak...

 

Kto (príp. čo) je Vaša inšpirácia?

Inšpiráciou je mi predovšetkým to, keď vidím, akú radosť ľuďom prináša prekvapenie a fakt, že im niekto chce aj prostredníctvom nás vyznať, že ich má rád...

 

Ak by ste porovnali dnešnú situáciu so začiatkami, v čom je to iné? (sortiment, zákazníci, trh..)

Stále som ešte len v začiatkoch, ale po tom polroku už máme aspoň sčasti rozbehnuté dobré meno a teší ma fakt, že máme veľa objednávok cez referencie a spokojnosť klientov.

 

Čo robíte vo voľnom čase, keď nepracujete?

Venujem sa naplno rodine, cvičím a čítam.

 

 

 

Kde všade pôsobíte v rámci Slovenska?

Zatiaľ je to Bratislava a blízke okolie.

 

Aké ste mali pocity, keď prišla prvá objednávka? 

Euforické :) hlavne keď to bolo hneď v prvý deň, čo sme spustili webstránku.

 

Aké sú najčastejšie objednávané raňajky príp. aké sú najobľúbenejšie raňajky Slovákov?

Ešte stále prevláda pečivo v slanej či sladkej forme, často si však klienti posielajú hotové balíčky brunchov, kde majú na výber zo slaného plneného pečiva, sladké pečivo, bio čaj s medom/kávu, 100 % šťavu, ovocný šalát, vodu, prípadne jogurt a kvalitné musli – takže z každého rožku trošku

 

Aké sú Vaše najobľúbenejšie raňajky :)?

Osobne preferujem kombináciu špaldových celozrnných vločiek s čučoriedkami, jablkom, orechmi a bielym jogurtom, posypané škoricou.

 

Bola vo Vašej práci situácia, kedy ste mali chuť všetko hodiť za hlavu, ale napriek tomu ste zotrvali?

Samozrejme, hlavne keď reálne ešte domov žiadne peniaze neprinášam, vždy ma v tomto však podporil manžel, ktorý mi pripomenul, aby som myslela dopredu. Bez jeho podpory by to jednoducho nešlo, za čo mu ďakujem :). No a samozrejme bez skvelých ľudí v mojom okolí, ktorí veria myšlienke a v jej úspešnosť.

 

 

Chceli by ste niečo odkázať?

Asi len toľko, že som rada, že ľudia si ešte nezabudli vyznávať lásku a že čoraz viac ľudí začína myslieť na to, čo konzumujú a vyhľadávajú kvalitné produkty...

 

Nemáte predstavu ako funguje Bruncher? Pozrite si, ako môže vyzerať zážitok v podobe objednania Raňajok / brunchu do postele pre Vášho partnera... :-)

 

 

Viac informácií: http://www.bruncher.sk/, https://www.facebook.com/bruncher.sk

Zdroj+foto: TamaraClick me

O nás

 
Láska, vzťahy, sex, móda, životný štýl....každá si nájde, čo hľadá..Online magazín onavie.sk píšu, upravujú, čítajú a diskutujú o ňom ženy práve ako Ty.

Ladiaca konzola systému Joomla!

Sedenie

Profilová informácia

Využitie pamäte

Databázové dotazy